דלתות זכוכית למשרד - עיצוב פנים חדשני

בתחום עיצוב הפנים, החידושים האחרונים מביאים לנו מבחר דלתות מודרניות ופרקטיות שהפכו לפופולאריות במגוון רחב של מבנים וסגנונות עיצוב פנים. אין כמו דלת כניסה זכוכית לחנות, ולעסק, מזמינות, מסקרנות ומושכות את הלקוח להיכנס פנימה. 

לא לחינם בוחרים שוב ושוב חללי עבודה משותפים בארץ בעיצוב הסניפים החדשים במחיצות זכוכית. ברוב חללי העבודה תראו מחיצות זכוכית מפרידות בין השטחים הציבוריים במתחם וכן בעיקר בין המשרדים, המשאירות מרחב גדול נעים לעין.

 דלתות קו אפס מזכוכית או מעץ ניתן לראות בבנייני משרדים מודרניים, במבני ציבור חדשים וגם בבתים פרטיים. דלתות הזזה זכוכית בין הסלון לחדר השינה לדוגמא, הן טרנד פופולארי היום בעיצוב הפנים המודרני של דירות חדשות, מאחר והדלת עדיין מהוות מחיצה, אך כאמור ניתן לראות דרכה את החדר הבא וכך היא מייצרת תחושת מרחב גדולה יותר לעין בחלל הבית. במידת הצורך ניתן לעצב דלת זכוכית פחות שקופה, או דלת זכוכית שהופכת לאטומה בתאורת יום בעוצמה גבוה.

מבחר מגוון של דלתות זכוכית מעוצבות

דלתות הזזה מעוצבות זכוכית

כשאתם מחפשים רעיונות עיצוביים לדלתות למשרד או לבית הפרטי שלכם, כדאי להתרשם ולהתעדכן במבחר המודרני של דלתות זכוכית, דלתות הזזה וגם דלתות קו אפס, הקיים בשוק לפני שבוחרים. אין קל מזה, ואין צורך לצאת מהבית ולחטט רגליים באולמות תצוגה, כל שנדרש הוא להקליק על העכבר, להיכנס לאינטרנט לאתר חברה המתמחה בעיצוב ושיווק דלתות זכוכית ודלתות מעוצבות למשרד

בקטלוג התמונות הצבעוני באתר, תוכלו להתרשם מתמונות וממפרט מדויק של חומרים, ומהיצע גדול ואפשרויות להזמנה אישית על פי טעמכם. בין היתר ניתן להתרשם מהמגוון הבא של דלתות זכוכית למשרד. 

דלת PAN – דלת זכוכית הזזה עם זכוכית כפולה על מסדרת אלומיניום דקה – זוהי דלת המורכבת משני לוחות זכוכית אשר הוצמדו על שני צידי מסגרת האלומיניום. לדלת ידיות מותקנות או מוטבעות על הקורה האופקית או ישירות על הזכוכית. 

דלת FLAT D – זוהי דלת זכוכית כפולה, מורכבת משני צידי פרופיל אלומיניום דק ,ומשקוף אלומיניום טלסקופי המתיישר עם מישור הקיר.

דלת הזזה SLIDE – זוהי דלת זכוכית היושבת במרכזו של פרופיל אלומיניום דק. הדלת נעה על מסילת תקרה סמויה /גלויה. 

דלת POLE – זוהי דלת זכוכית מודולרית, הדלת בעובי של שמונה מילימטרים, היא מותקנת על מוט טלסקופיט המשמש כציר פיבוט.

דלת MODO – דלת הזזה זכוכית, מסגרת הדלת היא אלומיניום בעובי 1.8 סנטימטר, והיא משולבת עם זכוכית. דלתות מסוג MODO  מתאימות ליישום כדלתות הזזה חיצוניות וגם משמשות דלתות הזזה לכיס וכן כדלתות פתיחה. 

דלת LESS – זוהי דלת זכוכית עם מסגרת אלומיניום עברג יותר בעובי של 2.5 סנטימטר עם שילוב זכוכית. מתאימה ליישום כדלת הזזה לחציצה בין חללים, וגם כדלת הזזה לכיס וכן כדלת ציר. הדלת בעלת מנגנון נעילה, מברשות וגומיות אטימה. 

דלת SEGNO – דלת קו אפס, דלת ציר עם מסגרת אלומיניום בהיקף הפתח עם מילואה זכוכית או עץ. מתאימה ליישום כדלת הזזה חיצונית, כדלת כיס וכדלת פתיחה.